2026. augusztus 02., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#518743
A délutáni órákra valóban egész kellemes lett az idő, most viszont, hogy a nap már nem süt a szél pedig továbbra is jócskán lökdös, megint inkább a kellemetlen felé mozdult a dolog. Persze a holnaphoz képest még ez is nyár.. de legalább a szél csak frontátvonuláskor lesz viharos. Szánalmas, de már ilyen dolgoknak kell örülni.
#518738
Szívesen oda adnám neked a 12 fokomat mínuszos harmatpontal és erős ényi széllel együtt vidám
#518731
A ragyogó napsütés ellenére konkrétan fázni lehet odakint.. hiába a 13 fok, a szél és az alacsony rh miatt semmi élvezhető nincs benne. Kész csoda lesz ha végre megjön a stabil 15-20..

Utolsó észlelés

2026-08-02 19:58:20

Romhány - Dózsa György út.

30.6 °C

13502

RH: 35 | P: 1015.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162364

Hírek, események

Újra támad a forróság

Időjárás-változás | 2026-07-29 13:37

pic
Avagy ismét mérhetünk 40 fokot az országban.