2026. április 12., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#51630
Közel sem ilyen ettõl szebb volt, itt túl közel van az esõ és a nap is lenyugvóban volt, a zivatar mögött tiszta volt az ég és amögött takarta egy kis gomoly a napot.
#51599
Annyira nem örülök neki, még most is esik. 3 órája gyomirtóztam le a Tisza-parti üdülõt. 1700 Ft ablak kidob szomoru. Mikrs jöttem haza motorral tõlem 500-1000 m-re felhõszakadás, a hangját is hallottam, A nap átsütött az esõfüggönyön, majd eltakarta egy nagyon kis gomoly a gomoly körül pedig áramlott a fény szét az esõfüggönyön át. Bánom hogy nem volt nálam fényképezõ, bár nem vagyok profi. Gyönyörû volt.

Utolsó észlelés

2026-04-12 16:54:00

Romhány - Dózsa György út.

14.0 °C

13502

RH: 41 | P: 1018.5

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157726

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.