2026. január 15., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#504327
Hát ezt senki se tudja.
A vasárnapban is benne van 10cm hó.
A biztos:
Jövő hét közepén hátoldallal hideg levegő áraszt el minket, egy-egy fagyzugos helyen nem kizárt a -15 fok, és napközben sem lehet -2 foknál melegebb
#504290
Link®ion=europe&chart=snowdepth,850temp,wind10mkph,snowdepth&run=12&step=114&plottype=10&lat=51.500&lon=-0.250&skewtstep=0
Hát a friss ECM se lett valami acélos...
De még mindig lehet bármi belőle.
De ezért a jövő hét szerdai hó is kezd érdekes lennihavazas
Na meg hétvégén is egész napos fagy eséye is egész nagy.

Takt.: -2.6 fokfazik

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-01-15 17:59:44

Kõszeg

-1.7 °C

RH: 92 | P: 1021.2

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

153720

Hírek, események

Melegfront hoz havazást, ónos esőt, fagyott esőt és enyhülést is

Időjárás-változás | 2026-01-11 10:28

pic
Hétfőn este melegfront érkezik, ami főként északra és keletre hoz csapadékot, zömében havat, de előfordul majd vegyes halmazállapotú csapadék is.