2026. július 03., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#493184
Jó, hogy! Még a kecsói griffek is röpködtek délelőtt. laza
#493180
Szép kis napunk volt ma Belső-Somogyban (helyszín Ötvöskónyi). Délelőtt mohogós záporok jöttek-mentek, délután végre akadt egy kis dirr-durr is. laza
A hírhedt második kör a horvátok felől besunnyogó CB-vel indult: Link
Záporként közeledett, majd később beröffent a cuccos: Link
Itten pedig egy huncut tornyos gomoly Marcali mellől: Link

beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-07-03 11:24:28

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

24.7 °C

00002

RH: 58 | P: 1019.4

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

161269

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.