2026. augusztus 01., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#47387
Éjszaka én számítok még zivatarokra emelt konvekcióból, de éjfél elõtt semmire, szóval igen sajnos úgy néz ki, hogy mehet a levesbe, ahogy mondod!zavarban
#47382
Az utóbbi egy órában átvonult egy kisebb zápor, de ezen kívül semmi nagyobb dolog sem történt, és nem úgy néz ki, hogy történni fog! Szombathely, Sopron viszont készülhet igen szép kis rendszer tart oda!

Utolsó észlelés

2026-08-01 01:50:22

Ercsi

23.5 °C

13500

RH: 50 | P: 1013.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162364

Hírek, események

Újra támad a forróság

Időjárás-változás | 2026-07-29 13:37

pic
Avagy ismét mérhetünk 40 fokot az országban.