2026. augusztus 04., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#338122
A szomszédban is szállingózik.
#338120
Angyalfoldon már esik a ho gyengén. 
#338104
Kíváncsian várom a fejleményeket. A modellek alapján Budapestre már gyengülve fog érkezni az egész, de én bízom benne itt is lesz meglepetés. Egész szépen növekszik a felhõzet, töltõdik nedvességgel a légkör... és ezen a környezeten fog áthaladni egy gyenguska kis rövidhullám, ami szép örvényességet ad az emeléshez és csapadékképzõdéshez.

Sajnos bitang meleg van. Itt majdnem 5 fok. Már Angyalföldön vagyok nevet

Utolsó észlelés

2026-08-04 17:13:06

Tahitótfalu - Tótfalu

39.1 °C

na02

RH: 21 | P: 1014.1

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162814

Hírek, események

Újra támad a forróság

Időjárás-változás | 2026-07-29 13:37

pic
Avagy ismét mérhetünk 40 fokot az országban.