2026. augusztus 07., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#334708
Pont ezt akartam írni.
Tésa semmi extra nem lenne, ha nem összefüggõ hó lenne ott, míg a legkeményebb hidegzugokban sehol nincs.
#334700
Szerintem valós lehet, a szlovák határ mellõl több -30 fok körüli értékrõl is lehetett olvasni. 
#334695
No, örülök, hogy az elmúlt évek, lassan évtizedek Zabar mániája után az elmúlt napokban felütötte fejét egy új mánia, a Tésa mánia. Ráadásul ez utóbbi már a megyémben fekszik, az az Pest megyében, ennek ellenére messze, fenn a francban ék felé a szlovák határon. 

Már unalmas volt ez a Zabar mánia. 
Ebben  a hideghullámban most nem ez a falu a "nyertes ".

Egyik ismerõsömnél voltam ma, és õ mesélte, hogy a Perõcsényben lakó egyik rokona -30 fokot mért, a szlovák - magyar határon. 
Ez valós lehet! ? Szerintem igen.

Utolsó észlelés

2026-08-07 23:33:07

Budapest III. - Flórián tér

22.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162814

Hírek, események

Újra támad a forróság

Időjárás-változás | 2026-07-29 13:37

pic
Avagy ismét mérhetünk 40 fokot az országban.