2026. március 25., szerda

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#265046
Hát erre most én is adok egy hatalmas nagy +1-et vidám Persze mindenhova kívánok havat, de azért a pesti, miskolci, kecskeméti és úgy "a'la natur" a környéken lévõ településekkel elég szívóágon vagyunk. Legalább egy kis becsület hó jól esne. havazas Modelleket böngészve, erre akár reális esély is lehet a jövõ hét második felétõl, illetve szibéria is szépen levezette a hosszútávúban. Link
#265040
+1 nevet
#265037
14 mm havat jelez ma ide az ECM, no erre igencsak kíváncsi leszek..
A jövõ hétre meg szerda-csütörtök-péntekre közel 40-et. Kár, hogy közel sem így fog bekövetkezni. nevet

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-25 14:51:30

Kõszeg

17.3 °C

22505

RH: 35 | P: 1003.7

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Mediterrán ciklon okoz jelentős időjárás-változást

Időjárás-változás | 2026-03-24 08:05

pic
A hét második felének időjárását egy lassan mozgó mediterrán ciklon határozza meg, ami jelentős időjárás-változást és egyben megosztottságot fog okozni hazánk területén.