2026. július 16., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#240124
Szerintem meg lett örökítve, rengeteg turista kullogott fölfelé még akkor is, amikor én már szaladtam lefelé. vidám

Természetesen lõttem párat, majd, egyszer, talán...össze kellene már rakni az asztali gépet, de a hülye MetNet elviszi minden szabadidõmet. nyelvnyujtas
#240058
Megvolt az "Év vihara", legalábbis nekem. Ennél szebbet kizárt, hogy látni fogok. De jó lett volna végignézni a Gellért-hegyrõl, onnan abba az irányba tökéletes a kilátás. szegyenlos Jah, hogy onnan néztem végig?! Akkor jó! laza zivatar zivatar zivatar

Utolsó észlelés

2026-07-16 08:11:47

Vép

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

161785

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.