2026. augusztus 30., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#239771
Arról is néha, de észak-északkelet felé szinte folyamatosan. Jól írtam. laza A radar viszont még nem lát semmit sem.
#239770
Nem arra, hanem délnyugat felé. vidám
#239767
Ugyanez itt is. Az a gyenge gust, ami átment felettünk, éppen a Tiszát átlépve ki is pattintott egy záport (vagy gyenge zivatar?). De már az is összeesõben van (a radar alapján).
Viszont folyamatosan morajlik most is észak-északkelet fele.
#239753
Mintha falba ütközne a tõlünk keletre látható cella, alig mozog valamilyen irányba. Felülrõl persze terjeszkedik az üllõje, ami oda is tehet majd a komolyabb eseményeknek. Ráadásul úgy egy fél órája már a kifutója is frissítette a levegõt.

Utolsó észlelés

2026-08-30 14:20:19

Rákóczifalva

30.5 °C

VRB02

RH: 29 | P: 1015.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163899

Hírek, események