2026. augusztus 29., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#238291
Bizony ez pécsi narancs, ami citrom és már leve sincs (max.2mm) laza
#238286
A helyzet sajnos azóta sem változott, érdemleges zivatarok csupán nyugaton-északnyugaton vannak. Tõlünk délre gyakorlatilag semmi, csak a Bosnyák rendszer döglõdõ maradványa. Nemrég a gust front is átvonult, a hõmérséklet nagyot esett. A kávé mára jó eséllyel lefõtt. kacsint
#238249
Változni fog az áramlás vagy ha más nem a Bosnyákoknál lévõ tömb fog feljönni idáig.
#238241
Kezd összeállni számunkra is a dolog, a Mecsekrõl jó rálátás ígérkezik. nevet

Utolsó észlelés

2026-08-29 23:17:38

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

17.1 °C

na00

RH: 70 | P: 1017.2

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163899

Hírek, események