2026. július 12., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#233406
Akkor szerencséd volt kacsint . A Miskolcon nyaralóknak sem hiányzott. Mindenesetre a július sem strandidõvel kezd a Balatonnál, az már biztos. [esõ]
T 13,3 fok, 2,5 óra alatt 16 mm, most is ömlik. vidám
#233395
Az igazság pillanata: északi megyék is megkapták a maguk zivatarjait és csap.adagjait tegnap.Itt ugyan semmi konvekció nem volt, de áztató esõbõl a 8 óra elõtti másfél órában 8,5 mm.

Utolsó észlelés

2026-07-12 02:30:31

Ercsi

19.6 °C

09000

RH: 55 | P: 1015.3

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

161674

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.