2026. április 17., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#198737
vidám

Cassano: Az mondhatni, egyenlõ a nullával... szegyenlos
#198725
Az OMSZ még tartja a már tegnap kiadott figyelmeztetést mára, miszerint lehetnek zivatarok, lokálisan még felhõszakadás is. Ez lehet így is lesz, egy két helyen, de nálunk van egy olyan érzésem, hogy egy csepp esõ nélkül megússzuk megint. hány

Cassano: Én élõben szeretnék már esõt látni, már lassan elfelejtem milyen is az illata. kacsint

Utolsó észlelés

2026-04-17 14:09:13

Csesznek

20.4 °C

RH: 38 | P: 1021.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157726

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.