2026. június 21., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#195448
Még lehet arra se. De talán 1 tized mm összejön. Majd holnap meg Kárpátalján szaggatnak a szupercellák. Igazságtalanság.
#195444
Kegyetlen halált halt a rendszer, a nyugati szél esélyt se adott neki. Csapadék azért lehetne.

2003 óta alapvetõen megváltozott az idõjárás, erre mi se egyértelmûbb bizonyíték mint ezek a szánalmas nem tudom minek nevezhetõ frontok. Egyetlen épkézláb lecsapót se tudott produkálni, persze a szél az dudál ezerrel. Kissé olyan gust front gyanús, sok cella egymás keletkezését vágta alá. 2003 óta már a f.ng se büdös..

Utolsó észlelés

2026-06-21 00:21:42

Ercsi

22.5 °C

13500

RH: 66 | P: 1021.4

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.