2026. június 14., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#178593
Gondolom a talajt érõ csapadékot mutatja, Szegeden és Pécsen nem 0 mm csapadék esett 9-13 között. 13-16-ig szinte 0 csapadékot jelez a déli határra Link , valóság Link . Hidegebb is van mint a modellek várták Link . hideg
#178585
mindegy nevet
#178581
A (jelenleg) legelõnytelenebb helyen mérve 6cm friss ebbõl kb 4-5cm esett 10 óta. És jó tömör, tehát becsülve ez kb 3-4mm csapadék.
#178579
?? A havat nem nagyon mérik az automaták Link , 3 óra alatt több mint 1 mm hullott (fõleg Pécsen) és az már nem is halvány kék lenne.
#178567
Friss UM is marhaság Link , Pécsen és Szegeden nem volt szabad havaznia órák óta, csak a szemünk káprázott. vidám
Igaz most hirtelen csak szállinga lett, de messze van még szerda reggel. havazas
Alakul majd a mai is Link , zörgõs hóra számítani lehet. Csongrád miért zöld még? nyelvnyujtas

Utolsó észlelés

2026-06-14 01:22:21

Ercsi

18.0 °C

18000

RH: 75 | P: 1012.4

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160103

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.