2025. december 29., hétfő

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#176334
Igazad van, sokkal jobb, de hülye vagyok hozzá... szegyenlos Annyi hogy kép megjelenitése, és linkelés?
#176323
Ma 16 cm hótakaró alakult ki, ez szezonrekord nálam! (januári 14 centi megdöntve.) Olvadt is, már kora délután 13 - 14 cm volt a hó vastagság. Bizony a béke szigete voltunk, a viharos szél, és a némi ónosesõ , a kiadós havazás nálunk nem okozott gondot. Talán látszik valami az intenzitásból, percek alatt behavazódott az eltakarított rész: Link Jó is ez az intenzitású hóesés, de egy kerti zuhanyzás is jól esne már! laza Link Dél körül a talajhõvel együtt olvadás alakult ki. Link Nyári talajnedvesség alapozás az árokpari szilva fácskának. (Egyuttal a kocsibejáró is le van takarítva).: Link

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-29 13:24:14

Gyergyóújfalu - Hargita

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

150212

Hírek, események

Feketén fehéren a karácsonyról

Időjárás-változás | 2025-12-21 10:00

pic
Jelentős változás kezdődik a kontinens és egyben hazánk időjárásában az ünnepi időszak alatt.