2026. április 23., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#168579
Én nem rugaszkodtam el.. Te is irtad-medicici! Tehát,ne temessétek...nevet
Banderas! Készülök a "címlapra"- "fejbe lõtt,radart nézõ,férfi holttestet találtak.." nevet
#168541
Ez nem egészen így van, pár hsz-al korábban írtam, hogy a NyÉNy-i határszélnek a visszakanyarodó okklúzió hozza a nagyobb csapadékot.
#168530
hideg Fejbe lövõm magam.. KEDD ESTE/!!!!/ van. Az érdemi ,nagyobb havat, ma estétõl,várták,várjuk.. Erre olyan hozzászólások vannak,hogy.... Hihetetlen!!!!!!! szomoru
hideg havazas havazas havazas

Utolsó észlelés

2026-04-23 17:56:07

Rákóczifalva

19.1 °C

31502

RH: 27 | P: 1011.6

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157976

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.