2026. április 13., hétfő

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#161910
"Szerény véleményem szerint, mire DK-re beér a csapadék, már hó formájában esne. "

Igen,ezt én is így gondolom!
#161909
Szerény véleményem szerint, mire DK-re beér a csapadék, már hó formájában esne. Ezt a GFS és ECM fáklyája is mutatja, hogy hûlõ légrétegek mellett javarészt fagypont alatti talajközeli T mellett lenne várható a csapadék, ráadásul minden bizonnyal éjszaka indítana.
A legnagyobb kérdés, hogy mennyi hó esik majd a különbözõ országrészekben?
#161906
Itt max 1 mm lesz folyékony:
Link
nevet
#161897
Az a holnapi csapadék délen -ha lesz- biztos,hogy hó lesz?

Utolsó észlelés

2026-04-13 12:08:33

Kõszeg

14.7 °C

18002

RH: 43 | P: 1015.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157726

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.