2026. augusztus 06., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#150174
Ja, szinte vonalzóval kettávágják a hét végétõl az országot. Szerintem ebben keleten komolyabb hóesés is benne van, míg itt nyugaton akár +8c fokos Tmax, és erõsebb záporok. De minket nem is ez érdekel hanem az azt követõ hétvége alakulása, vagy kiégtél Te is? nevet
#150171
Hát azért az ország ketté lesz osztva rendesen. nevet
#150164
Azért nem annyira lényegtelen.
Lényeges,hogy az ország döntõ részén jövõ héten is kellemes idõ lesz. nevet
#150161
Február közepén megjön, legalább is remélem. havazas
#150160
Azért a tél,még tartozik egy szép felkanyarodó,vb pályás mediterrán-ciklonnal. Idén még ilyen nem volt és szezononként 1-2 össze szokott azért jönni. kacsint
#150158
Egyelõre úgy tûnik ide Tél tábornok nem jut el,jövõ héten sem: Link (+4- +7 fokos maximumok.)

Utolsó észlelés

2026-08-06 12:43:46

Radostyán

39.1 °C

RH: 24 | P: 1015.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162814

Hírek, események

Újra támad a forróság

Időjárás-változás | 2026-07-29 13:37

pic
Avagy ismét mérhetünk 40 fokot az országban.