2026. március 29., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#143477
Érdekes, hogy szomszédos települések havazást jelentenek. Nem lennék meglepõdve, ha a tegnapelõtt éjjeli havat hordaná a szél és azt hiszik esik a hó, ugyanis nálam is ez a helyzet.

Vagy a másik lehetõség hogy a délnyugati áramlás a visszapörgés miatt délkeleti irányt kezd felvenni és az orográfia miatt a nedvesség kezd kipréselõdni lokálisan.

vertnagy: ha még 1 helyrõl jelenik akkor lehet hogy félreütnek, de ha már szomszédos területrõl többen az már kevésbé lehet véletlen.
#143464
Pöpec, az elõrejelzéseknek megfelelõ a csapadéksáv határa:
Link
Link

Holnapra ilyesmire lehet számítani:
Link

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-03-29 18:49:33

Kõszeg

6.9 °C

00012

RH: 66 | P: 1020.3

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.