2025. december 28., vasárnap

Ho-ho-hóváró

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#143415
Egyet értek veled, imént gyenge szöszmötölésre figyeltem fel, szállingózik a hó. nevet Én is kb annyit várok, de ismerõsöm nem rég hívott kiskunfélegyházáról, ahol állítólag gyengén havazott illetve hószállingózás kezdõdött. Kezd elérni minket is, meglátjuk mi lesz havazas
#143407
Én semmire sem számítok kolléga, csak reménykedem nevet Ahhoz nem értek hozzá eléggé, hogy ilyen necces szituban meg tudjam ítélni, mennyi csapadék fog hullani, mikor 10-20 km eltérés 10 cm-t is jelenthet. Azért remélem, hétfõig 15 cm lejön nálunk. Igazából 20 cm alatt nem nagyon izgat fel a hó. A reggeli pécsi felvételek viszont nagyon bejönnek nevet
#143401
Mire számítasz délután kolléga erre felé? havazas

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-28 06:58:41

Szentmártonkáta

-0.7 °C

27002

RH: 84 | P: 1017.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Feketén fehéren a karácsonyról

Időjárás-változás | 2025-12-21 10:00

pic
Jelentős változás kezdődik a kontinens és egyben hazánk időjárásában az ünnepi időszak alatt.