2026. augusztus 29., szombat

Kérdések és válaszok

Adott napon: 
Keresés:
Infó
Régi adósságunknak eleget téve ezentúl sokkal pontosabb, az esetleges félreértéseket kizáró definíciókat olvashattok a Gyakori kérdések menüpontban az Éghajlati napló feltöltésével kapcsolatban, a 25. pont alatt. Kérünk tehát mindenkit, hogy az Éghajlati naplót a definíciók alapos tanulmányozása után töltse fel és egyben megköszönjük munkátokat :)
#13087
Így van, azok a szécsényi adatok. Mivel ugye ott "csak" automata nincs égkép, lt., stb., amit csak észlelõ tudna meghatározni.
Illetve még azt is írnám hogy Szécsénytõl Dk-re a kékesi, Ék-re a losonci, Ény-ra dudincei (de hülyén hangzik zivatar ) adatok láthatóak! nevet
#13083
Sziasztok.Valaki tudja,hogy a cseh grafikus synoptérképen a bekarikázott,Budapesttõl északra lévõ állomás pontosan honnan szolgáltatja az adatot?Link

Utolsó észlelés

2026-08-29 17:17:41

Rákóczifalva

28.2 °C

31502

RH: 40 | P: 1014.7

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163899

Hírek, események