2026. július 11., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#102671
Itt 2 dörgés ny,ény felõl és néhány csepp zápor, itt kavarognak a cellák, hátha betalál vmi...
szerk: elég jó kis zápor van, de dörgés nincs.
szerk2_ szakad!
#102670
Én is meglepõdtem... vidám A radar szerint fölöttem van,de még itt nem esik. vidám
#102669
Nyugat felõl óriási dörgés... valami kezdõdik?!
#102667
Sziasztok!

Megosztanám Veletek is a tegnapi videómat a "gyõri" zivatar villámairól. Nem túl látványos, de talán nézhetõ... nevet

Link

Utolsó észlelés

2026-07-11 07:46:04

Rákóczifalva

19.0 °C

na00

RH: 65 | P: 1015.2

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

161649

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.