Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Szerencsére a patakparti körte , szilva, alma nem virágzik, ez a -1,9 fokos ottani reggeli T nem tett kárt. Viszont a virágzó meggy,barackok a védettebb udvaron a 2 fokkal melegebb helyen remélem megúszták.
De mi ez a sok gomoly,erős szél, légnyomáscsökkenés, keleti radarjelek, 8-9 fokos (városokban 10-11) hőmérséklet ? Már nappal is örülnünk kell ha megvan a 10 fok ?
De mi ez a sok gomoly,erős szél, légnyomáscsökkenés, keleti radarjelek, 8-9 fokos (városokban 10-11) hőmérséklet ? Már nappal is örülnünk kell ha megvan a 10 fok ?