Amig ilyen szép zöldek ott a fák addig ne aggódj. Miskolcon volt csapadék az utóbbi hónapokban szerintem. Gyere ide a délkeleti sarokba és nézd meg a sárguló leveleket szépen sorjában hullanak lefelé. Vagy a kukoricát évek óta nem volt ilyen rossz pedig itt csodás földek vannak köztudottan. Fórumhelyszín Elek. Nem bántani akartalak bocsi.szegyenlos