Sokat vártam a mai naptól, de itt is szerencsétlenül alakult a zivatar várás. Kerületen belül azért biztos volt szerencsés hely, már csak a radart nézve is.
Ez van. Viszont nincs vége a nyárnak, és péntek környékén ott az újabb reményhal. nevet Plusz, bármikor benne van a pakliban 1-1 meglepetés(természetesen nem azokon a napokon, amikor 0 az esélye a zivatarnak).

Csak egy példa arra, hogy nem feltétlenül a modellek által a legoptimálisabb terület az ideális:
Pénteken leutaztam volna Cegléd környékére, mert igen jó hely volt az előrejelzések alapján, és kiderült, hogy ahova mentem volna, ott csak egy kisebb zivatar volt, míg itt a 3. kerületben egy SC átvonulását élvezhettem.
Persze BP is elég jónak tűnt - bár az utolsó futások alapján már nem annyira - mégis ez lett az egyik befutó azon a napon. Természetesen itt is le kell írni, hogy nem egész BP élvezhette a zivatarokat, voltak részei, amik kimaradtak, mielőtt valaki szóvá tenné.  laza