Költői a kérdés, de teljesen jogos, olyat tényleg ritkán látni, hogy jé, 3 napja még 37-et mutatott, de csak 31 fok lesz a valóságban. nevet Persze a fordítottja az teljesen szokványos. Úgy látom így fog pl. járni a hétfő kedd is. Most már minden további nélkül szaladgál fel 35-36 fok fölé szinte bármikor, mintha normális lenne, szerintem ez így is fog maradni míg egyszerűen ki nem telik az ideje. Én vagdalom a szokásos nyári 100-as centimet, szept 7-ig van most belőve, ma reggel a 63-ast húztam le, szóval még sajnos van és lesz kínlódnivaló. nevet Mondjuk először csak kedd-szerdáig jussunk el valahogy, az már nagy előrelépés lesz.