Tegnap délután érkezett haza bácsikám Sydney-ből. 2 éve nem volt itthon a kovid miatt, ezúttal viszont megérkezett, és nem is akárhogy, hanem véglegesen. 11 év kint lét után felhagyott az ausztrál élettel.
Rendkívül mód utálja a hideget, ellenben imádja a nyarat, minden kellékével együtt, főleg a hőséget szereti nagyon.
Vajon a véletlen műve, hogy pont tegnap, mikor érkezett, akkor durrant be a hőhullám, és még fog is tartani egy darabig!?  kacsint
Pedig június elejéig aggódott a gyatra tavasz miatt, hogy nehogy a június is kimenjen hűvösen, de aztán kiderült, hogy ez végül alaptalan volt.
Meghozta az igazi nyarat, és én is örülök neki. Jöhetnek a komoly zivatarok, és a komoly hőség időszakok.
Nyáron érzem magam a legjobban egyébként. Meg télen! vidámEz a két kedvenc évszakom.