Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Tegnap délután érkezett haza bácsikám Sydney-ből. 2 éve nem volt itthon a kovid miatt, ezúttal viszont megérkezett, és nem is akárhogy, hanem véglegesen. 11 év kint lét után felhagyott az ausztrál élettel.
Rendkívül mód utálja a hideget, ellenben imádja a nyarat, minden kellékével együtt, főleg a hőséget szereti nagyon.
Vajon a véletlen műve, hogy pont tegnap, mikor érkezett, akkor durrant be a hőhullám, és még fog is tartani egy darabig!?
Pedig június elejéig aggódott a gyatra tavasz miatt, hogy nehogy a június is kimenjen hűvösen, de aztán kiderült, hogy ez végül alaptalan volt.
Meghozta az igazi nyarat, és én is örülök neki. Jöhetnek a komoly zivatarok, és a komoly hőség időszakok.
Nyáron érzem magam a legjobban egyébként. Meg télen!
Ez a két kedvenc évszakom.
Rendkívül mód utálja a hideget, ellenben imádja a nyarat, minden kellékével együtt, főleg a hőséget szereti nagyon.
Vajon a véletlen műve, hogy pont tegnap, mikor érkezett, akkor durrant be a hőhullám, és még fog is tartani egy darabig!?
Pedig június elejéig aggódott a gyatra tavasz miatt, hogy nehogy a június is kimenjen hűvösen, de aztán kiderült, hogy ez végül alaptalan volt.
Meghozta az igazi nyarat, és én is örülök neki. Jöhetnek a komoly zivatarok, és a komoly hőség időszakok.
Nyáron érzem magam a legjobban egyébként. Meg télen!