Szerintem viszont simán! Dög meleg nyárnak nézhetünk idén (is) elébe.  laza
Kérdés, hogy idén is - akár csak az elmúlt jó néhány évben - a tartós átlagnál melegebb nappalok, valamint  a kifejezetten enyhe éjszakák sokaságából hozzuk ezt össze vagy 2015. óta sok év kihagyás után idén már beüt egy komoly hőhullámos nyár. Meglátjuk!
Egy szinte biztosra vehető : az idei nyár is átlagnál jó eséllyel melegebb lehet.
És itt is leírom a végén, hogy már egy átlagos nyár is melegnek számít hazánkban, hiszen az OMSZ az 1991-2020. közötti 30 éves átlaghoz viszonyít, mely a legmelegebb 30 éves átlag volt a mérések kezdete óta.