Az éjszakai 2,1mm eső segítségével sikerült átlépni a 200mm-t az éves csapadékmennyiség tekintetében. Június már biztos nem fut ki szárazon. Most jön egy jó adag kánikula,aztán meglátjuk mi lesz. Nem sok jót remélek az eddigiek után.