Mi a lehető legjobban jöttünk ki itt Alsó-Dombosvárosban ebből a kora délutáni buliból, mert itt még jelentős, de nem özönvízszerű csapadék hullott, pince nem ázott be, a locsolás megvolt és végre a pollent is lenyomta a csapadék. nevet Sajnos ígéretem ellenére még nem pótoltam a zöldikéket, hülyeséget meg nem akarok mondani, de nálunk valahol Popi és Airotkiv közötti mennyiség (5-10 mm) hullhatott. 

Engem Tárnokon kapott el a rendszer kocsiban, hát volt benne "ahogyacsövönkifér" szakasz is. Apám mesélte, hogy az INTERSPAR mélygarázsát elöntötte a víz, az Ács utcában (M7-től picit feljebb) pedig sűrű, apró szemű jég is volt. Ellenben a Budai úti benzinkútnál épp csak nedves lett az aszfalt... Nagy ez a "megyei jogú falu"...  laza