Hozzánk tegnapra sem modell sem előrejelzés nem említett csapadék esélyt ennek ellenére egész szép kis tömb érkezett este,  én a szélén voltam és csak 1 mm esett belőle.
Ezért ne Írd le a mai napot mert lehetnek nem várt meglepetések akárcsak tegnap.eso