Ahogy illik, kettévált a rendszer. Egyik fele ment Tárnoknak, a másik Budaörsnek. Átkozott egy áramlás ez az északnyugati ebben a városban... 

Persze iccaka még lehet eksön, de túlságosan azért nem élem bele magam.