Lezúdult 0,2 mm, vége is. 
Csak a szokásos konvektív kapufa... májusban ezeket kitrükköztük, de a nyár, az nyár! nyelvnyujtas

Persze az illat, az csudááálatos nevetde főleg a bodza miatt.