Fél délelőtt mostam a kerti csapnál a bodzaszörpös üvegeket, aztán kint hagytam őket, sterilezés előtt kapjanak egy kis UV-t is. Persze, hogy elfelejtettem...  épp idejében futottam ki értük, mert már van csapadékmérőm. zivatar