Tegnap csak rinyálni kellett és meg is lett a nyári nap, egyébként az ilyen unalmas napokon amikor a 20 fokos hőingáson kívül szinte semmi nincs és inger hiányban szenvedsz, bármi sz@rban meglátod a szépet. Így történt ez ma is, egy kis tőrösdarazsas csendélet  laza