Végre egy igazán szép nyári napunk volt, aminek már nagyon itt volt az ideje. Szép napos időnk volt, 25 fokot is egy kicsivel átléptük. Meg is volt meló után az első strandolás, egyedül a vízhőmérsékleten (19 fok) érződött, hogy az elmúlt hetek nem a jó időről szóltak. Mostantól pedig remélem nagyon sokáig, minimum szeptember közepéig beállunk a 25-30 fokos tartományba.nevet