Én időnként már teljesen elbizonytalanodom, hogy mi az optimális a mezőgazdaságnak és mi nem?
Itt rengeteg olyan hozzászólást olvasok, mint pl. a Tiéd, hogy a kerted még sosem volt ennyire gyönyörű, mint idén.... de közben szüleim panaszkodnak, hogy a hideg miatt a kertben nem haladnak megfelelően a dolgok. Donnie is már írja, hogy a napsütés és meleg fontos bizonyos terméseknek. A facebookon is rengeteg időjárással kapcsolatos poszt alatt nyígnak és elégedetlenkednek az emberek a folyamatos hűvös időjárás miatt, na meg azért, mert már pont elég a csapadék és ez kárt tesz a mezőgazdaságnak. Közben itt vannak, akik szerint teljesen rendben van ez a fajta időjárás.... nem tesz kárt semmiben. Most kinek van igaza? vidám Az OMSZ is közzétett egy cikket, hogy május 27-én, hogy mostmár azért kezdenek gondok lenni. vidám
Ember legyen a talpán, aki ezen az egészen már ki tud igazodni vidám