Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Én időnként már teljesen elbizonytalanodom, hogy mi az optimális a mezőgazdaságnak és mi nem?
Itt rengeteg olyan hozzászólást olvasok, mint pl. a Tiéd, hogy a kerted még sosem volt ennyire gyönyörű, mint idén.... de közben szüleim panaszkodnak, hogy a hideg miatt a kertben nem haladnak megfelelően a dolgok. Donnie is már írja, hogy a napsütés és meleg fontos bizonyos terméseknek. A facebookon is rengeteg időjárással kapcsolatos poszt alatt nyígnak és elégedetlenkednek az emberek a folyamatos hűvös időjárás miatt, na meg azért, mert már pont elég a csapadék és ez kárt tesz a mezőgazdaságnak. Közben itt vannak, akik szerint teljesen rendben van ez a fajta időjárás.... nem tesz kárt semmiben. Most kinek van igaza?
Az OMSZ is közzétett egy cikket, hogy május 27-én, hogy mostmár azért kezdenek gondok lenni. 
Ember legyen a talpán, aki ezen az egészen már ki tud igazodni
Itt rengeteg olyan hozzászólást olvasok, mint pl. a Tiéd, hogy a kerted még sosem volt ennyire gyönyörű, mint idén.... de közben szüleim panaszkodnak, hogy a hideg miatt a kertben nem haladnak megfelelően a dolgok. Donnie is már írja, hogy a napsütés és meleg fontos bizonyos terméseknek. A facebookon is rengeteg időjárással kapcsolatos poszt alatt nyígnak és elégedetlenkednek az emberek a folyamatos hűvös időjárás miatt, na meg azért, mert már pont elég a csapadék és ez kárt tesz a mezőgazdaságnak. Közben itt vannak, akik szerint teljesen rendben van ez a fajta időjárás.... nem tesz kárt semmiben. Most kinek van igaza?
Ember legyen a talpán, aki ezen az egészen már ki tud igazodni