Nem tudok diszkrétebben fogalmazni: szépen összeszarta magát a rendszer, ahogy átlépte a határt. Na nem baj, a következő napokban legalább tovább élvezhetjük az áprilisi időjárást.  lazaNincs szükség már normális zivatarra, .... nehogy véletlenül nyárra emlékeztessen és amúgy sem kell több izgalom, mert nem vagyunk hozzászokva! Jó ez nekünk így... nyáron is folytatódhat, aztán ősszel jöjjön hamar a szürke langypárna fagy nélkül, télen pedig csak a hegyeinkben havazzon néha, de amúgy ne maradjon meg sokáig sehol, mert az már durva... aztán jöhet a szeles, száraz tavasz, fagyjon el minden, majd májustól ismét jöhet a csapadékos április. vidám