Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Ez hogy történhetett meg?Egy nap alatt megint totálisan változtak a jövõképek?Tegnap még mindenki egyetértett abban amit írtál,hogy " mérsékelten meleg nyárvégi "szépidõ" tûnik a legvalószínûbbnek" erre most meg újabb hõhullám már eldöntött tény?Ennyi erõvel holnapra megint változhat a helyzet,ha tegnap még a mérsékelten meleg idõ volt a valószínû...vagy tévedek?
Nagyon nem örülök ennek a fordulatnak bevallom neked
A kérdésem az lenne,hogy amit Flurries írt a lehetséges õsz eleji makrohelyzetrõl amely végre eltakarítaná innen végleg a komoly meleget tartósan,az mennyire esélyes?
Nagyon nem örülök ennek a fordulatnak bevallom neked
A kérdésem az lenne,hogy amit Flurries írt a lehetséges õsz eleji makrohelyzetrõl amely végre eltakarítaná innen végleg a komoly meleget tartósan,az mennyire esélyes?