Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Ma valószínûleg otthon is meglesz ennek a hõségidõszaknak az elsõ forró napja. Ez 17-én már majdnem összejött, de akkor 34,9 fok volt a Tmax, majd másnap a zivatar miatt csak 31,8 fok, 19-én pedig 34,4 fok. A múltkori idõszak csúcsa 36,4 fok volt 7-én, ennek megdöntésére is van esély, igaz valószínûleg csak pár tizedel.
Illetve a reggeli fél órás adatfoszlányom alapján lehet, hogy ma megint trópusi éjszaka volt.
Illetve a reggeli fél órás adatfoszlányom alapján lehet, hogy ma megint trópusi éjszaka volt.