Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek >> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Jó, azért nem fogom én sem összexarni magam, mert 2 komolyabb vihar kivételesen érintette a belvárost is. Kb. 2008-ig ez alap dolog volt... És nem az, hogy most bejátszott egy 100+ széllökést, hanem, hogy nyaranta gyakran intenzív zivatar frissítette fel a fõvárost. Volt olyan, hogy naponta többször!! is kiadós csapadék hullott zivatarból. [esõ]
Mondjuk én videóztam is a június 9-it, már idõszerû lenne felrakni netre.
Inkább azon kéne fennakadni, hogy hová tûntek az északnyugati instabok.
Mondjuk én videóztam is a június 9-it, már idõszerû lenne felrakni netre.
Inkább azon kéne fennakadni, hogy hová tûntek az északnyugati instabok.