Kitûnõ látlelet! nevet Valóban, magamon is tapasztalom a metnetes "életciklust". Közel 5 éves tagság után túl vagyok a szertelen ifjúkoron, mikor sok hülyeséget is csinál az ember. A "társadalom" nagyjából "betört" engem a saját képére és hasonlatosságára (bár néha most is kirúgok a hámból, mikor is Te nyesegetni szoktál kacsint )
Viszont még nem vesztettem el teljesen a lelkesedésemet, fõleg nem néhány tag esetleges tudatlansága, értetlensége, böszmesége miatt. Ezek engem nem tudnak zavarni. Az "agyrémek" még szórakoztatnak is.
Ami zavar, az az agresszió, a kíméletlenség, a lappangó aljasság és pszichopatiás megnyilvánulások, melyektõl miként a "nagy" társadalom, kis társaságunk sem mentes.
Az idõjárástól, az arról való írogatástól és beszélgetésrõl alighanem senki nem tudja elvenni a kedvem. Nagyjából 10 éves korom óta ez a fõ kedvtelésem, és szerintem életem végéig az is marad.