Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Jól gondoltad. Utánanéztem Zsófiának: Nagyalásonyban 15-16-17-én 51, nálam 82 mm esett.Most csütörtök-pénteken 2 nap alatt 70 ill .57 mm és ma még 8-10 mm hozzájött és nincs vége a napnak. A hegyvidékek rengeteget kaptak akkor, de az Alföldeken nem mindenhol esett 100 mm felett.
Szerk: a híradó szerint áradnak a vasi és zalai folyók.
Szerk: a híradó szerint áradnak a vasi és zalai folyók.