Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Igazából az ünnepek eddig jobb idõjárást hoztak errefelé, mint ahogy elõzetesen látszott. Fõleg a tegnap óta jelentõsen legyengült szélnek köszönhetõen javult a hõérzet es a napon kimondottan kellemes az idõ, mégha árnyékban a 10 fokot is csak alulról suroljuk. A hidegdepo alaposan lemeriti önmagát
ezekben a napokban, ebben a formában a következõ fel évben a hideg remélhetoleg nem lesz többe téma
ezekben a napokban, ebben a formában a következõ fel évben a hideg remélhetoleg nem lesz többe téma