Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Ez most komoly? Biztos, hogy jól vagy...
? Esetleg sikerült megvalósítanod az idõ és/vagy dimenzió-ugrást..
? A térségünkben szeptemberre leesett sokhelyütt az éves csapadék 90%-a, zöme a tavaszi és nyári hónapokban. Sok gazdánál okozott jelentõs károkat a rengeteg esõ, hiszen a gyümölcsösöktõl kezdve, a búzaföldeken át, a napraforgó-földekig különféle gombabetegségek redukálták a termést, az éretlenül, száron elrothadt paradicsomról, málnáról, szederrõl és egyéb gyümölcsökrõl, zöldségfélékrõl nem is beszélve.
De ha ez irónia akart lenni.. hát... nekem az igazat megvallva nem jött át..
De ha ez irónia akart lenni.. hát... nekem az igazat megvallva nem jött át..