Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Üdv!
A tegnap kora délutáni konvekció látványa a békési kistérségben:
Link
Sokáig figyeltem ezt a felhõt, a megörökítés pillanatában volt a leglátványosabb. Figyeltem azt is, hogy nem forog-e.
Mert már erre is felkészültem, noha korai még. A hideg betörése azonban engem kimondottan rosszul érint. Gondoltam, hogy ennyi téllel nem ússzuk meg, hogy nem lesz még 1-2 visszatérés a tél részérõl. Ha nem lenne ily költséges a fûtés, még eltûrném.
A tegnap kora délutáni konvekció látványa a békési kistérségben:
Link
Sokáig figyeltem ezt a felhõt, a megörökítés pillanatában volt a leglátványosabb. Figyeltem azt is, hogy nem forog-e.