Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Én a hónap közepétõl felmelegedésre számítok.Ahogy a fáklyák is jelzik már.Innen én már visszautat nem várok.Komolyabb tél már csak lábashideg érkezése esetén lehetne,amire nincs nagy esély.Januárban még volt valamennyi hidegbázis mégsem tudott kemény hideg megvalósulni,februárra meg ez is eltûnt.Tehát még kisebb az esély már erre.
Azaz február második felére már tavaszi idõ lehet fõleg felénk.Persze hidegfrontok,hózáporokkal még jöhetnek márciusban is.Link
Link
Azaz február második felére már tavaszi idõ lehet fõleg felénk.Persze hidegfrontok,hózáporokkal még jöhetnek márciusban is.Link
Link