Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Ez a radar teljesen furcsa, ahol szakadni kéne (itt és Nyíregy) semmi se esik, középen ahol semmi se látszik, szakad. Érti bárki? (a Bp-i nem mûködõ radaron kívül)?
salek: te a felmelegedésbõl sosem látsz visszautat
Kár, hogy ez is jellemzi a beírásaid hitelességét! Hogy lehet egy ilyen brutál átlag alatti fáklyából enyheséget jósolni *bármikorra*? Csirkebél?
salek: te a felmelegedésbõl sosem látsz visszautat
Kár, hogy ez is jellemzi a beírásaid hitelességét! Hogy lehet egy ilyen brutál átlag alatti fáklyából enyheséget jósolni *bármikorra*? Csirkebél?