Ho-ho-hósirató
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Igen, érdekes. Amit megfigyeltem,a Mecsek is tud torlasztani. Jó példa erre a ma délutáni nem-várt hóesés, meg a tavaly tavaszi özönvíz-szerû esõ, csak a közelmúlt eseményeibõl idézve. A lényeg, hogy a nedves légtömeg DK felõl érkezzen (merõlegesen), meg még pár dolog, de ez az alap. Ez a hatás valószínûleg mindig is megvolt, de valami miatt mostanában az igazi nagy, tartós, intenzív csapadékhullás más irányokból valahogy nem jön össze. Mediterrán ciklonok sorozata és csak pár mm Pécsen? Meg átugorjuk?
Na mindegy, péntek új esély, szép remények, nyomatok is egy kis Pink Floyd - High Hopes -ot
Na mindegy, péntek új esély, szép remények, nyomatok is egy kis Pink Floyd - High Hopes -ot